
Redactie
Ellemieke, Saskia, Karen, Marijn, Nicole, Inge en Marieke
Medewerkers
Wendelmoet Holtrust (vormgeving), en Raymond Timmermans
Eindredactie
Loes Meeuwissen
Illustraties
Henk Visser
MSzien – Jaargang 20, juli 2021
Laatste nieuws
MS.nl: unieke samenwerking MS Fonds en MS Vereniging
2 februari 2023
Nieuws | Nationaal MS Fonds en MS Vereniging Nederland starten met de bouw van MS.nl. Hét online platform met betrouwbare, uitgebreide en actuele informatie voor mensen met multiple sclerose, hun omgeving en zorgprofessionals. De samenwerking tussen deze MS-organisaties zorgt ervoor dat mensen met MS straks alles op één plek kunnen vinden: informatie, een community én activiteiten. Naar verwachting is MS.nl eind 2023 gereed.
Financieel vangnet voor zeldzame medicijnen
30 januari 2023
Nieuws | De ministerraad heeft ingestemd met een financieel vangnet dat minister Ernst Kuipers (D66; Volksgezondheid, Welzijn en Sport; VWS) wil voor zeldzame medicijnen. Daartoe mag hij de maximumprijzen van die geneesmiddelen zo nodig verhogen met 15%. De minister denkt die ruimte nodig te hebben om zulke medicijnen beschikbaar te houden in Nederland.
Rem op peperdure medicijnen treft nog geen mensen met MS
28 januari 2023
Nieuws | De rem die minister Ernst Kuipers (D66; Volksgezondheid, Welzijn en Sport; VWS) wil zetten op het toelaten van peperdure medicijnen heeft voorlopig waarschijnlijk nog geen consequenties voor mensen met MS. Dat zegt desgevraagd dr. Elske Hoitsma, voorzitter van de MS-werkgroep van de Nederlandse Vereniging voor Neurologie (NVN). Eerder verlengt het de doorlooptijd van de huidige vergoedingspakketten, denkt zij.
Dit bericht heeft 0 reacties