
Multiple Sclerose & yoga: een uitdaging voor patiënt en leerkracht
Volg yoga lessen bij Patricia Velti in het MS trainingscentrum in Rotterdam.
De lessen vinden 1x per 2 weken op dinsdag ochtend plaats in het MS trainingscentrum aan de Mathenesserlaan 376 in Rotterdam-west en kosten bijna niets. (€5,- per les).
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Patricia Velti: 06-21697899 of kijk op: http://www.everybodyoga.nl/.
Laatste nieuws
Overheid zoekt oplossing voor belastingnadeel Wajongers
25 november 2023
Nieuws | De overheid zoekt naar een oplossing voor het plotselinge belastingnadeel dat sommige mensen ondervinden die een uitkering hebben op grond van de Wet arbeidsongeschiktheidsvoorziening jonggehandicapten (Wajong).
Proef met eenvoudigere beoordeling Wia-uitkering
23 november 2023
Nieuws | Het Uitvoeringsinstituut Werknemersverzekeringen (UWV) gaat waarschijnlijk vanaf 1 juli 2024 een proef nemen met een versnelde beoordeling van uitkeringen in het kader van de wet Werk en inkomen naar arbeidsvermogen (Wia).
Mantelzorger die vakantie annuleert krijgt vaak geen vergoeding
18 november 2023
Nieuws | Mensen die een vakantie annuleren vanwege dringend te verlenen mantelzorg krijgen de kosten vaak niet vergoed van de reisverzekeraar. Zo is sinds 10 november 2023 te lezen op de website van Poliswijzer.