Word lid van MS Vereniging Nederland
MSweb is gefuseerd met MS Vereniging Nederland, maar de vrijwilligers van MSweb zijn nog niet allemaal lid. Op de jaarlijkse lunch van de MSweb-vrijwilligers noemt Jan van Amstel, voorzitter MSVN, 7 redenen om toch lid te worden van de vereniging.
Die redenen zijn niet alleen voor de vrijwilligers van MSweb van belang, maar voor alle mensen met multiple sclerose (MS) en iedereen die erbij betrokken is.
7 redenen om lid te worden:
MS Vereniging Nederland heeft zichzelf doelen gesteld in een meerjarenvisie. Met als belangrijkste doel de vereniging overbodig te maken. Alle hulp is welkom bij het realiseren van deze doelstelling.
- MS Vereniging Nederland wil de belangen van mensen met MS vertegenwoordigen. Vooral op lastige kwesties zoals de discussie over stamceltherapie, medicinale cannabis of bijvoorbeeld het stoppen met het vergoeden van het medicijn Fampyra, kan de vereniging verschil maken.
- In Nederland zijn meerdere partijen die de belangen behartigen van mensen met MS. MS Vereniging Nederland wil met alle partijen om de tafel gaan zitten om samen te werken en de neuzen dezelfde kant op te krijgen. MS Vereniging Nederland wil een platform bieden voor alle organisaties.
- MS Vereniging Nederland heeft een klein maar krachtig bestuur dat is versterkt met een aantal nieuwe, jonge leden, óók leden met MS.
- Financiëel gaat het iets beter met de Vereniging dan vorig jaar.
- MS Vereniging Nederland heeft een hecht en efficient bureau.
- Met meer leden heeft MS Vereniging Nederland meer inkomsten en een sterkere financiële basis.
Kijk hier voor het hele Meerjarenplan.
Laatste nieuws
Overheid zoekt oplossing voor belastingnadeel Wajongers
25 november 2023
Nieuws | De overheid zoekt naar een oplossing voor het plotselinge belastingnadeel dat sommige mensen ondervinden die een uitkering hebben op grond van de Wet arbeidsongeschiktheidsvoorziening jonggehandicapten (Wajong).
Proef met eenvoudigere beoordeling Wia-uitkering
23 november 2023
Nieuws | Het Uitvoeringsinstituut Werknemersverzekeringen (UWV) gaat waarschijnlijk vanaf 1 juli 2024 een proef nemen met een versnelde beoordeling van uitkeringen in het kader van de wet Werk en inkomen naar arbeidsvermogen (Wia).
Mantelzorger die vakantie annuleert krijgt vaak geen vergoeding
18 november 2023
Nieuws | Mensen die een vakantie annuleren vanwege dringend te verlenen mantelzorg krijgen de kosten vaak niet vergoed van de reisverzekeraar. Zo is sinds 10 november 2023 te lezen op de website van Poliswijzer.
Dit bericht heeft 0 reacties