Chris Veraart leest voor uit het boek ‘Ja kun je krijgen!’
Chris Veraart publiceerde in 2002 zijn boek ‘Ja kun je krijgen!‘ met 67 vaak korte memoires. Chris was advocaat en had al twintig jaar multiple sclerose. In zijn boek ‘Ja kun je krijgen!’ staan 67 prachtige verhalen: soms hilarisch of ironisch. vaak ontroerend of humoristisch. Zijn MS speelt vrijwel steeds een rol. Chris is in 2014 overleden.
Hier leest Chris enkele verhalen uit zijn eigen boek zelf voor. Je kunt meer verhalen uit deze luisterboek-serie beluisteren op het SoundCloud-kanaal van Anton Zegveld*.
* Bron: AZF Beeld en Geluid
Laatste nieuws
Mantelzorg terug in Troonrede, voor het eerst sinds 2007
21 september 2023
Nieuws | Voor het eerst sinds 2007 is in de Troonrede van 2023 het woord mantelzorg weer uitgesproken. Op Prinsjesdag, dinsdag 19 september 2023, zei koning Willem-Alexander namens het kabinet: ”Mantelzorgers zijn van onschatbare waarde en daarom moeten zij worden ondersteund (…).”
Rolstoelgebruiker maakt zelf website over kapotte NS-liften
20 september 2023
Nieuws | Wie als rolstoelgebruiker met de trein reist en niet onverwacht wil stranden bij een kapotte NS-lift, kan daarvoor de website raadplegen van een lotgenoot: Karst Lovers. Op de site https://stationsliftstoringen.wordpress.com verzamelt hij alle liftstoringsmeldingen van reizigers. Een service die ook handig kan zijn voor mensen met MS.
Lijst controversiële onderwerpen vastgesteld
18 september 2023
Nieuws | De leden van de Tweede Kamer hebben op dinsdag 12 september 2023 definitief de lijst vastgesteld van onderwerpen die zij controversieel verklaren. Dit zijn onderwerpen die door het demissionaire kabinet niet zomaar op de Kameragenda kunnen worden geplaatst.
Dit bericht heeft 0 reacties